#1 2012-07-25 14:33:50

 MixerPL

Administrator

7552693
Skąd: Poland
Zarejestrowany: 2012-06-13
Posty: 63
Punktów :   
WWW

Gothic I - Visi Gothic

VisiGothic jest małą modyfikacją dla Gothic 1, której akcja rozgrywa się w odizolowanym Nowym Obozie. Obok nowej akcji oferuje także kilka technicznych innowacji w zakresie grafiki.

Fabuła ogranicza się do jednego nie skomplikowanego wątku dlatego zaczynamy grę już w miarę wytrenowani. Jesteś młodym gwardzistą Gwardii Królewskiej i razem z kilkoma towarzyszami odwiedzasz Nowy Obóz. Gra rozpoczyna się w momencie gdy prawie udaje Ci się namówić Velaya na małe co nieco…. Niestety wspaniale zapowiadająca się noc zostaje zakłócona przez odgłosy walki dobiegające z zewnątrz. Do pokoju wpada zdyszany gwardzista Rendelius. Po wysłuchaniu nieprawdopodobnej opowieści Rendeliusa o ataku obozu przez demoniczne stworzenia, otrzymujesz zadanie przebicia się do twojej przywódczyni Syry, która rozbiła obóz blisko drogi do kopalni. Na szczęście niezwykle odważny Rendelius obiecuje chronić Velaye od złych przygód.

Główne graficzne zmiany to:
- Dodano nawą rutynę dla postaci (np. rozglądanie się dookoła);
- kamerę można odsunąć siebie w dużo dalej niż w Gothicu, co umożliwia zachwycaniem się pięknem krajobrazów;
- Przedmioty, zwierzęta, nieprzyjaciele oraz niektórzy NPC nie mają etykiet z nazwą nad głową.

W wersji POLSKIEJ są dialogi mówione (ciekawy dubbing ) więc zapowiada się nieźle.
Niestety nie będzie tego samego w wersji Angielskiej oraz Niemieckiej.

Link do pobrania : http://www.gothic.phx.pl/gothic/download.php

Aby pobrać wystarczy kliknąć w podświetloną nazwę "VisiGothicPL"

WIĘKSZOŚĆ SKOPIOWANO Z GOTHIC-SITE http://www.gothic.phx.pl


"Pod mym berłem drży magia ciemności Wojna, mym żywiołem wojownicy bez dusz na me rozkazy. Wolność to tylko wspomnienie Bo prawdziwa siła leży w umyśle. Czy wciąż chcesz stawić mi czoła ? Czy zagrasz w grę, gdzie stawką jest śmierć ? Tylko po to, by odzyskać wolność?" - Xardas

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.lotsa.pun.pl www.anime-gift.pun.pl www.milo.pun.pl www.mysterius.pun.pl www.cavallone.pun.pl